Kafayı yemiş dinciler!

Yeni Şafak’ın Web sitesinde şöyle bir haber var: “Öte yandan grup adına açıklama yapan İHH Ankara Yöneticisi Mustafa Sinan, Hatay’ın İskenderun ilçesinde Deniz İkmal Komutanlığı’na düzenlenen saldırıda şehit olan 6 asker olayıyla ilgili ilginç bir iddiada bulunarak, saldırının İsrail’in taktik değiştirdiğinin kanıtı olduğunu söyledi. Sinan, "İsrail’in ‘biz her yerde her şeyi yaparız’ mantığının, bu saatlere, bugüne gelmesinin manidar olduğunu" vurguladı.”

Yani Mustafa Sinan, PKK saldırısının arkasında İsrail’in olduğunu söylüyor. Bundan çok emin. Bu saldırıyla İsrail’in Türkiye’ye göz dağı verdiğine inanıyor.

Dincilerin dünyayı nasıl yanlış algıladığının bir göstergesi bu iddia. Şizofrenik bir kafa yapısına sahip dinciler herşeyin arkasında İsrail’i ve Yahudileri görüyor. Gerçi bu tutum dinciler dışında da görülüyor ama şu anda daha çok dincilerde kabarmış durumda.

Halbuki PKK ve diğer Marksist örgütler her zaman İsrail’in ve Yahudilerin karşısındadır. Örneğin İsrail’in İstanbul konsolusu Efraim Elrom’u öldürenler Mahir Çayan liderliğindeki THKPC üyeleri idi. İsrail Lübnan’a yaptığı operasyonlarda bu örgütlerin de yuvalarını dağıtır. Hatta MİT de birkaç kez bu operasyonlara katılmıştır.

Dincilerin amacı Filistinlilere yardım etmek değil, Yahudi karşıtlığını ilerletmektir. Dünyada tek bir Yahudi kalmayıncaya kadar rahat edemez onlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: